top of page

fixfiyat.com Destek Merkezi

 • Toptan ürün satın almak istiyorum, tedarikçiler ile nasıl iletişime geçebilirim?
  Tedarikçilere ulaşmak için şu adımları izleyin: Web adresimizde bulunan tedarikçiler bölümüne girerek dilediğiniz tedarikçiye ulaşabilirsiniz.
 • Toptan alım talebinde bulunmak için ücret ödemeli miyim?
  Hayır. Toptan alım talebinde bulunmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, ilanlarınız ücretsiz yayınlanır. Alım talebinde bulunmak için; Sayfamıza üye olun, E-mail doğrulamanızı yapın, Anasayfamızda bulunan toptan satın al formunu doldurun, Artık hazırsınız. Gönderdiğiniz form tedarikçilerimize iletildi. Ayrıca dilerseniz, profilinizden detaylı olarak tedarikçi sayfalarına ulaşabilirsiniz.
 • Fix Fiyat'da bulunan Tedarikçilere güvenebilir miyim ?
  Evet! kesinlikle güvenebilirsiniz. Platformda bulunan toptancılar ve üretici firmalar gerekli kontroller doğrultusunda üyelik işlemleri gerçekleşir. fixfiyat.com adresinde Vergi Levhası ve Kalite Sertifikaları olan, kendini kanıtlamış %100 güvenilir firmaların profilleri mevcuttur.
 • fixfiyat.com'da Nasıl tedarikçi olabilirim?
  fixfiyat.com platformunda tedarikçi olabilmeniz için; öncelikle kayıtlı bir şirketiniz ve satacağınız ürünlerin kalite sertifikalarının olması önem arz etmektedir. Web adresimizde anasayfada bulunan formumuzu doldurarak hızlıca başlangıç yapabilirsiniz. Yada fixfiyat mesajlaşma balonuna tıklayarak bir görüşme başlatın. Bilgiler bize ulaştıkdan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
 • fixfiyat.com'da tedarikçi olmak için ücret ödemeli miyim?
  Platformumuzda tedarikçi olmak ücretlidir. Hizmet bedelimiz 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 senelik paketler şeklinde tahsil edilmektedir. Detaylar için abonelik paketlerimiz sayfasına erişim sağlamanız gerekmektedir.
bottom of page